205224-508b27279c25c.png
Misky

Misky

Z čeho bude baštit?

na obrázku je tzv. bar pro psy  - misky na posuvném stojanu. Je to řešení trvalé - doživotní! Tyhle misky budou se štěnětem růst a zůstanou mu doživotně - investice, která se jistě vyplatí.
Výhoda těhle misek - jak jsem psala, rostou se štěnětem, žádný velký pes by neměl jíst z misky z podlahy - chránite jeho zažívací systém. další výhodou je, že s miskou pes nikde nebude "cestovat" ani při jídle a nebude si s ní hrát atd. Misky jsou nerezové, prakticky nezničitelné, dobře se myjou i vyndavají ze stojanu...pes má k dispozici vždy vodu a své granulky na jednom místě - žádný nepořádek. Doporučuji misky o velik. 2 litrů - oceníte to zvlášt v létě. obsah misek je měřen až po okraj, opravdu nejsou tak velké, jak se zdá.

Doporučuji ještě mít jednu misku - na dobrůtky .-)) Klasická miska nerezová s gumou at pes za ní neběhá při jídle .-)) OnO vždyt piškotky s tvarohem tááááááááák chutnají.-))


(a slíbená úsporná varianta - misky doma jsou, tak je aspon postavte např. na malou štokrličku, nebo kutil pániček vymyslí něco lepšího.-)) hlavně ale, at se pes tak k jídlu neohýbá..opravdu to pro jeho žaludek není dobré)
01.08.2010 21:52:37
Karin
Chovatelská stanice Fredina Agi
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one